Ulaşım-İletişim
12 Ocak 2022

 

Sütun1TELEFON NODAHİLİ
SANTRAL(0462)230 09 60 - (0462)230 53 11
DANIŞMA
1075
HASTA HAKLARI1095
KALİTE BİRİMİ1070
FAX
(0462)230 15 64
MAİLtrabzon.adsh@saglik.gov.tr


 • Hastenemiz Trabzonili Ortahisar ilçesine bağlı Yenimahalle Devlet Sahil Yolu Caddesi üzerinde yer almaktadır.
 • Hastanemize şehir içinden Atatürk alanı ve merkez postane yanından Yenimahalle dolmuşları ile ulaşım sağlanmaktadır. Şehir merkezinden gelecek olan hastalarımız bu dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz Ayrıca şehir merkezinin muhtelif yerlerinde taksi durakları mevcuttur. Gece dolmuş bulunmadığı durumlarda taksi duraklarından yararlanarak bize ulaşabilirsiniz.
 • Şalpazarı, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Tonya, Çarşıbaşı, Akçaabat, Düzköy ilçelerinde oturanlar hastanemizden sağlık hizmeti almak istediklerinde bu ilçelerde bulunan Trabzon dolmuşları ve belediye otobüslerini kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz. Ayasofya Müzesinin altında bulunan akıllı döner kavşağı geçtikten sonra ilk otobüs durağında indiğinizde hastanemiz sağ tarafınızda bulunmaktadır.
 • Hastanemize Of,Çaykara,Dernekpazarı,Hayrat,Sürmene,Köprübaşı,Araklı,Arsin,Yomra,Maçka ilçelerinden gelecek olan hastalarımız ilçelerde bulunan Trabzon dolmuşları ve belediye otobüslerini kullanarak Moloz veya Atatürk alanı Yenimahalledolmuşlarını kullanarak hastanemize ulaşabilirisiniz.
 • Hastanemiz için Trabzon merkezde Moloz mevkiinden kalkan belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Otobüs saatleriyle ilgili ayrıntılı bilgiyi Trabzon Belediyesinin resmi internet sitesinden (www.trabzon.bel.tr/) öğrenebilirsiniz.
 • Özel araç ile hastanemizden sağlık hizmeti almak isterseniz sahil yolunu takip ederek hastanemize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelen hastalarımız için hastane önünde araç park alanlarımız mevcuttur. Hastanemize müracaat eden engelli hastalarımız için de hastane önünde kolay ulaşılabilir alanda engelli park alanımız mevcuttur.
 • Hastanemize,Trabzon Havalimanından Havaş servisleriyle ulaşabilirsiniz.
 • Havaş Trabzon Servis Güzergahı

  Havaş Trabzon Havalimanı Kalkış: Trabzon Havalimanı,Tanjant Yolu,Tanjant Erdoğdu Kavşağı,Yavuz Selim Bulvarı,Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi,Beşirli, Uzunkum,

  Havaş Trabzon Havalimanı Yolculuk Süresi: Yaklaşık 30 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.BİZE İNANIN, BİZE GÜVENİN, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINIZ BİZE EMANET...